antalya saç kaynak

Antalya En Uygun SAÇ KAYNAK İçin TEL: 0536 498 64 64

antalya saç kaynak

Ocak 14, 2020 antalyasaçkaynak 0

antalya saç kaynak hizmeti veren firmamız. antalya içerisinde en kaliteli ve en uygun saç kaynak hizmetini vermektedir.

antalya saç kaynak olarak tüm müşterilerimize %100 memnuniyet sözünü veriyoruz.

antalya saç kaynak işlerini en kaliteli ve en hızlı şekilde sonuçlandırarak tüm müşterilerimize kapımız sonuna kadar açıktır.

antalya ve çevre ilçelerden yoğun ilgi gören firmamız tüm müşterilerimizle özel olarak ilgilenmektedir.

Kaynak Saç Nedir?

Kaynak saç, saçları kısa olan kadınların kullandıkları saç uzatma yöntemidir. Kısa saçların daha uzun görünmesine yardımcı olmaktadır. Uzun görünmesinin yanı sıra saçların daha gür ve daha yoğun görünmesine destek olan bir yöntemdir. Böylelikle kısa saçlarda kısa kaynaklarla daha yoğun ve gür bir görüntü verebilir.

Saç Kaynakları Ve Çıtçıtlar Saça Zarar Verir Mi?

Saç Kaynakları Ve Çıtçıtlar Saça Zarar Verir Mi? Saçların Uzamasına Engel Olur Mu? Saç Kaynağı Saçı Cansızlaştırır Mı?

Son dönemlerde oldukça yaygınlaşan uzun saç modası için saçını uzatamayan ya da hemen uzamasını arzu eden kadınların tercihi saç kaynakları ve çıtçıtlar oluyor. Her yüzyılda kadınların dişiliğin göstergesi olarak algıladığı uzun saçlar için teknoloji de her geçen gün gelişme gösteriyor. Peruklar ile başlayan bu serüven zaman içerisinde çıtçıt saçlara, boncuk kaynaklara ve şimdilerde ise mikro kaynak adı verilen uygulamalara yerini bırakmış durumda. Bu uygulamaların gerçekleştirilmesi için bütçenizin yeterli olması dışında dikkat edeceğiniz en önemli husus bu konuda kendini kanıtlamış ellere kendinizi teslim etmeniz olmalıdır.

Kaynak Saç Çeşitleri Nelerdir?

Kaynak saçın farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar kişinin istediği doğrultusunda uygulanır. Genel olarak kuaförün de önerisi önem taşır. Kaynak çeşitleri kullanımı ve yapım şekline göre tercih edilme durumunuda değişiklik gösterir. Bu durumda genellikle dayanıklı, pratik ve rahat kullanımı olan kaynak saçlar tercih edilmektedir. 


Halka Kaynak

Halka kaynak saç pratik, kolay ve hızlı yapılışı ile tercih edilmektedir. Hızlı bir şekilde takılp çıkarıldığı için genellikle bazı kuaförler kadınlara bu kaynak saçları önermektedir. Bu model takılıp çıkarılırken saça zarar vermemektedir. 


Keratin Kaynak

Genellikle en sık tercih edilen kaynak modelidir. Keratin kaynak saçın ana yapısıdır. Bu nedenle renk bakımından, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı bakımından tercih edilmesi gereken kaynak saçtır. Kullanışlı olduğu için genellikle bu model kadınlara rahatlık sağlamaktadır. 


Silikon Kaynak

Silikon kaynak dünyada kullanılan ilk kaynak saç olarak bilinmektedir. Bu model günümüzde pek kullanılmamaktadır. Silikon kaynak saç kullanımı 1 ya da 2 hafta süre ile kullanılmaktadır. Silikon ısıdan dolayı yumuşama yaşar. Bu nedenle çok kullanışlı bir yöntem değildir fakat ekonomik bir yöntemdir. 


Tres Saç Kaynak

Tes saç kaynak çok kullanışlı bir yöntem değildir. Bu yöntemde kaynak saç saç derisindeki saça eklenerek örülerek yapılmaktadır. Kullanım süresi çok kısa ve kullanımı çok rahat değildir. 


Mikro Saç Kaynak

Mikro saç kaynak en son yeni bir çeşittir. En son çıkan modern bir yöntem olarak bilinmektedir. Dünyada saç kaynak alanında kullanılan en son tekniklerden biridir. İnce tutamlar kullanılarak yapılmaktadır. Kullanımı kolay ve diğer yöntemlere göre daha sağlıklı olduğu belirtilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir